AnyDesk
Download AnyDesk
DEMO

Par "Fast Soft"

Uzņēmums «Fast Soft» specializējas uzņēmumu grāmatvedības, nodokļu un vadības uzskaites automatizācijā balstoties uz programmu "1C".

Šodien tā ir ērtākā darba procesa automatizācijas uzskaites sistēma, palielinot produktivitāti un samazinot laiku, kas nepieciešams, lai sagatavotu un izveidotu dokumentus. Mēs piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Pārdošana, uzstādīšana, ieviešana un attīstība standarta programmām.
  • Papildus izstrāde standarta projektiem, ņemot vērā konkrēta uzņēmuma darbības specifikāciju.
  • Sarežģītu projektu izstrāde.

 Standarta programmas paredzētas pilnai automatizācijai gan lieliem uzņēmumiem dažādās nozarēs, gan arī individuāliem uzņēmējiem. Visas programmas atbilst Latvijas likumdošanai un maksimāli tiek pietuvinātas klientu prasībām.

  • GRĀMATVEDĪBA  – universāla programma visu veidu grāmatvedības uzskaites automatizācijai, iekļaujot norēķinus ar piegādātājiem un pircējiem, noliktavas uzkaiti un pakalpojumu uzskaiti, bankas un kases operācijas, pamatlīdzekļus un nemateriālos aktīvus, algu, darbinieku uzskaiti, norēķinus ar norēķinu personām, kā arī elektronisko deklarēšanos un darbu ar internetbanku.

  • TIRDZNIECĪBAS VADĪBA paredzēta tirdzniecības un noliktavas uzskaites vadīšanai vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības uzņēmumos, kā arī ražošanas uzņēmumos. Nodrošina uzskaiti precēm, pieteikumiem un pasūtījumiem, preču rezervēšanai, atlaidēm, akcijām, klientu kartēm, savstarpējiem norēķiniem ar pircējiem un piegādātājiem; jebkura veida tirdzniecības iekārtas pieslēgšanu atsevišķam veikalam vai efektīvai tirdzniecības tīkla izveidošanai.

  • AUTOSERVISS UN AUTOVEIKALSautoservisa un autoveikala darba automatizācija. Plānoto un izpildīto remontdarbu apjoma reģistrācija klientu automašīnām, tajā skaitā arī atsevišķu darbnīcu vai meistaru griezumā. Apgrozījuma un rezerves daļu atlikuma, analogu uzskaite.

  • NAMU PĀRVALDE paredzeta uzņēmumu, kuri nodarbojas ar nekustamā īpašuma pārvaldīšanu, un namu pārvalžu savstarpējo norēķinu uzskaites automatizācijai ar dzīvokļu īpašniekiem, nomniekiem un īrniekiem.  Programma ļauj efektīvi pārvaldīt nekustamo īpašumu, nodrošinot pārvaldīšanas, grāmatvedības, vadības un administratīvās uzskaites uzdevumu risināšanu.

  • LOMBARDS izmanto lombardos un veikalos, kuri pārdod uzpirktās preces un kredītu neizpirktās ķīlas. Izsniegto, pagarināto un atgriezto kredītu uzskaite ar automātisku ieturamo procentu un soda naudas summas aprēķinu. Kredītu ķīlu automātiska nodošana veikalam realizācijai.

  • KREDĪTI - automatizē kredītiestāžu darbu. Līguma noslēgšana ar klientu, visu līgumu un to statusu uzskaite. Automātiska līgumu apmaksas sadalīšana un soda naudas summu aprēķināšana. Līgumu rekonstrukcija un slēgšana.

  • LOĢISTIKAprogramma automatizē darbību transporta uzņēmumiem, kuri nodrošina preču piegādi no piegādātāja klientam.

Vairāk nekā 3000 uzņēmumi dažādās nozarēs un valsts iestādēs veic uzskaiti mūsu programmās.

Veiksmīgas uzņēmuma darbības pamatā ir 20 gadu pieredze programmas "1C" izstrādē un ieviešanā, izmantojot modernākos tehnoloģijas risinājumus un individuālu pieeju katram klientam. Lai Jūs varētu pārliecināties par pareizo izvēli programmas iegādē, zvaniet mums, un mēs labprāt parādīsim Jums mūsu programmas iespējas Jums izdevīgā laikā.

 

 


top

SIA 'ILEAR'
Edisoft
Telema
VGK
Debets-Kredīts