AnyDesk
Download AnyDesk
DEMO

Darbs ar tirdzniecības iekārtām

Piedāvājam plašu risinājumu klāstu, kas paredzēts programmas "1C: Uzņēmums" iespēju paplašināšanai, savietojot to ar dažādam tirdzniecības iekārtām (EKA, skeneriem, svītru kodu printeriem, pircēja displejiem un citām).

EKA

Programmu „1C: Uzņēmums” var savienot ar kases aparātu gan off-line režīmā, gan arī fiskālā reģistratora režīmā.

Off-line režīmā kases aparāts saņem datus par precēm no starpposma datu bāzes un tajā glabājas informācija par izdrukātajiem čekiem. No šīs starpposma datu bāzes uz programmu nosūta datus par kases maiņu.

Fiskālajā režīmā programma tiešsaistē caur EKA draiveri sūta kases aparātam informāciju par izdrukājamo čeku. Čekus veido programmā un no programmas sūta komandu čeka izdrukai EKA kasē. Tiešsaistē tiek veidotas arī X un Z atskaites EKA kases aparātam. Uz doto brīdi EKA draiveri pieejami šādiem kases aprātiem: CHD (2300, 2600, 3010 3050, 3500), Optima Elicom, Datex 500.

Iespējams arī savienot programmu ar Touch screen monitoru ērtākai kasiera darba vietai.

Svītru - kodu skeneri, datu savākšanas termināli

Ar programmu var savienot dažādus svītru kodu skenerus – gan klaviatūras režīmā, gan caur COM porta savienojumu tiešsaistes režīmā.

Klaviatūras režīmā jānovieto peles kursors vietā, kur vēlaties ievadīt svītru kodu un tad janoskenē svītru kods. Attiecīgajā laukā parādīsies svītru kods. Programma "1C:Uzņēmums" var saņemt svītru kodu datus tiešsaistē caur secīgu RS232 portu. Tiešsaistē var uzreiz skenēt svītru kodu, programma pati atradīs, kur to ievietot. Ar skenera palīdzību var ērti ievadīt preces dažādos dokumentos, piemēram: iepirkuma, realizācijas vai EKA čeku dokumentos.

Tāpat arī ar programmu „1C:Uzņēmums” var savienot datu savākšanas terminālus – DTS. Ar DTS var skenēt preces un pēc tam atlasīto sarakstu ielādēt 1C datu bāzes dokumentā, piemēram, iepirkumā, realizācijā vai inventarizācijā. Kā arī veikt attiecīgo dokumentu izlādi no programmas uz DTS un DTS-ā komplektēt preces vajadzīgajiem dokumentiem. „1C:Uzņēmums” atbalsta savienojumu ar DTS arī Wi-fi režīmā.

Svītru - kodu printeri

Svītru kodu printerus izmanto preču etiķešu (uzlīmju) drukāšanai ar svītru kodiem. Svītru kodēšanas tehnoloģijas ļauj izdrukāt uzlīmes ar svītru kodu, tekstu un dažādiem grafiskiem zīmējumiem. Dažādi printeru modeļi atšķiras ar ražotspēju, etiķešu drukas formas platumu un drukāšanas tehnoloģiju izdrukai uz termopapīra etiķetēm vai uz parastajām etiķetēm.

 


top

SIA 'ILEAR'
Edisoft
Telema
VGK
Debets-Kredīts