AnyDesk
Download AnyDesk
DEMO

INTRASTAT


Universālās Latvijas konfigurācijas “Grāmatvedība” un Tirdzniecības vadība” , kas adaptētas grāmatvedības un operatīvajai uzskaitei saskaņā ar LR likumdošanu, papildinātas ar moduli «INTRASTAT» automātiskajai INTRASTAT atskaišu formēšanai par preču ievešanu un izvešanu ES valstīs.

Atskaites darbojas kopā ar programmu ‘’Grāmatvedība’ vai ‘’Tirdzniecības vadība‘’, tāpēc nav nepieciešams tērēt papildus laiku datu ievadīšanai, tā kā visa nepieciešamā informācija formējas ikdienas darba laikā ar programmu. Lai iegūtu INTRASTAT atskaites, programmas izstrādātas sekojošā veidā:

  • Rokasgrāmatā preces pievienota atzīme “Statistika”, kurā var atzīmēt šīs preces nepieciešamību ieslēgt INTRASTAT atskaitēs un aizpildīt kolonnu Svars šajās atskaitēs.

  • Ienākošo un Izejošo pavadzīmju dokumentos arī pievienota atzīme “Papildus 1”, kurā tiek ievadīti dati, kas nepieciešami INTRASTAT atskaitēm – Transporta veids, Piegādes nosacījumi, Darījuma kods, Statiskās vērtības korekcija.

  • INTRASTAT atskaitē pie ieslēgta karodziņa “Sīkāk pēc dokumentiem” var atšifrēt atskaiti pēc dokumentiem un pēc katalogiem (iespējamo kļūdu meklēšanai).

  • Ienākošo un Izejošo pavadzīmju dokumentos pastāv iespēja izvēlēties ieslēgt vai nē šos dokumentus INTRASTAT atskaitē.

Uz šo brīdi ir realizētas 4 INTRASTAT atskaišu formas:

  • Ievešana – INTRASTAT - 1A
  • Ievešana – INTRASTAT 1B
  • Izvešana – INTRASTAT 2A
  • Izvešana – INTRASTAT - 2B
Programmas «INTRASTAT» moduļa darbam nepieciešama “Grāmatvedība” vai Tirdzniecības vadība programmas. Modulis «INTRASTAT» kopā ar tipveida konfigurāciju ‘’Grāmatvedība no uzņēmumā “Fast Soft” ļauj veikt pilnvērtīgu grāmatvedības uzskaiti Jūsu uzņēmumā. Programmas "Grāmatvedība" sastāvā ir visi galvenie moduļi grāmatvedības uzskaites vešanai.

Modulis «INTRASTAT» kopā ar tipveida konfigurāciju “Tirdzniecības vadība” no uzņēmuma Fast Soft ļauj automatizēt operatīvās uzskaites veikšanu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumos, autoservisos un autoveikalos, nelielos ražošanas uzņēmumos un citos.

top

SIA 'ILEAR'
Edisoft
Telema
VGK
Debets-Kredīts